piątek, 2 grudnia 2011

pierwsze zakupy-porcelanowa łazienka

W Polsce nie ma typowych sklepów z miniaturami,moje pierwsze zakupy w serwisach aukcyjnych były dosyć nieudane, większość, mimo podanych wymiarów w całości nie pasowała do skali 1:12, udało mi się kupić jednak kupić całkiem fajną łazienkę, w bardzo okazyjnej cenie jak na produkt z ceramiki(chociaż z Chin), jednak też nie trzyma się skali, każda część pasuje do innej, najgorzej jest z wanną, ale może uda mi się to jakoś "zamaskować".
Chyba najbardziej ujął mnie stojak i szczotka do ubikacji:) W zestawie znajdowała się również laleczka, ma trochę dziwną twarz  i zaburzone proporcję, ale może uda się coś z niej zrobić.4 komentarze:

 1. O, też mam tę łazienkę! Faktycznie, skala jest całkiem skopana. Ja na razie wykorzystałam tylko wannę, bo pasuje do mojego 1:24. Ostatnio ładną porcelanową wannę (z kostkami do kąpieli) widziałam w Rossmanie. Tylko nie wiem, czy nie byłaby przyduża do 1:12 - na pewno jest dość wysoka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie, ja maja na razie zasłoniłam parawanem, ale chętnie zajrzę za tą w Rossmanie,dzięki

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie dla tej szczotki do kibelka za każdym razem jak widzę ten zestaw to sięzastanawiam czy by go nie zalicytować:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Alienora, widziałaś jeszcze ten zestaw na All? jak był, to ja akurat nie byłam w transie domkowym, teraz znów jestem.

  OdpowiedzUsuń