niedziela, 11 marca 2012

Sypialnia
 Nie jestem zbytnio zadowolona z koloru mebli, długo nie miałam żadnych w tym pokoju, więc jak tylko pojawiło się pierwsze łóżko i szafa na allegro to kliknęłam, później pojawiły się piękne zestawy w bardziej stonowanych kolorach, ale już nie chciałam przesadzać, i tak za lustro zapłaciłam jak za prawdziwe;/


Niewiele jest tam rzeczy zrobionych przeze mnie, jedynie lampa i firanki no i perfumy,dywan jest ...imitacją:)

6 komentarzy:

 1. Una camera molto sobria. Aggiungerei qualche quadro e un bel vaso di fiori.
  Ciao Faby

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna sypialnia. Kolorek mebli zawsze można przemalować.;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Firanki są piękne i może rozczaruję gustem, ale mi kolor mebelków bardzo się podoba! Podobają mi się też te postarzane, ale tutaj ten kolor prezentuje się bardzo dobrze. Poza tym ja przy tych cenach mebelków nie odważyłabym się na jakiekolwiek przecieranie.No, ale ja to trochę "pietrucha" jestem. A na tą szafkę - stoliczek sama miałabym ochotę. Ściskam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację, teraz na allegro jest dużo większy wybór miniaturowych mebelków niż jakiś czas temu. Ja też kiedyś kupiłam ten sam kolor z zamiarem przemalowania...ale na razie ...stoją jak stały;)
  a co do cen, za moja miniaturową paterę pod tort zapłaciłam tyle co za prawdziwą, ale tego akurat nie żałuję:))
  pozdrawiam,
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam z Hiszpanii: Bardzo podoba mi się okno z firankami.Meble w pokoju, łóżko, szafa, lustro ... Mam im równe. Byłem bardzo elegancki scena. Jesteśmy nadal w blogu kontaktowego do bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. O rany, widzę że przez czas mojej nieobecności społeczność miniaturkowa się powiększyła.. :) SUPER!!!

  OdpowiedzUsuń