niedziela, 26 lutego 2012

Nowy "mebel"

Stworzyłam nowy "mebel"-garderobę:)

dorobiłam też obrazek i przedpokój wygląda teraz takSłonik to mój najnowszy nabytek z allegro, sprzedawca miał tyle aukcji wystawionych, że nie wiedziałam na co się zdecydować, ceny za które poszły bardzo zweryfikowały moje zachcianki i pozostałam tylko przy słoniku;) 7 komentarzy:

 1. Hello from Spain: congratulations on your creations. I really like hanging keys and the little elephant. keep in touch.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna "garderoba", świetnie wyglądają wiszące na wieszaczku klucze. Słonik przeuroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to wreszcie wiem co u siebie na przedpokój wykombinować, właśnie taki wieszczek by mi się przydał. Super! Dajesz czadu - jeszcze nie udało mi się poprzedniego wpisu pochwalić a tu kolejne cudo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przedpokój prezentuje się bardzo ładnie. Garderoba jest świetnie zrobiona, a kinkietu to ja szczerze zazdroszczę.

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczny ten słonik:))) warto było go brać, bo jest bardzo szczegółowy i fajnie się komponuje z szufladzisatą komodą. No i wieszak jest bardzo ładny. I kółko z kluczami - aj, nieodzowna rzecz w przedpokoju!

  OdpowiedzUsuń
 6. matko, sama pamiętam taki wieszak ze starego domu mojej babci :D Jak prawdziwy :) Zastanawiam się, z czego zrobiłaś te maleńkie kołeczki?
  Słonik to świetny zakup, faktycznie bardzo szczegółowy. Ceny jakie osiągają maleństwa do domków zwalają z nóg :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuje bardzo za komentarze:)
  Kołeczki są zrobione z drewnianych balustradek które były w zestawie do budowy miniatury żaglowca z wydawnictwa DeAgostini.

  OdpowiedzUsuń