sobota, 10 grudnia 2011

Pora na kuchnie...

Z oryginalnych mebli dołączonych do domku najwięcej zostało w kuchni,aż 4:) szafki, oraz stolik z krzesłami. Kupiłam tez swego czasy zestaw mebli kuchenno-jadalnianych, ale wykorzystałam z niego jedynie kredens,chociaż i tak już wiem, że go tam nie będzie bo mam nowy pomysł:)
jednak ten kredens był inspiracją do wytapetowania kuchni w kolorach niebieskich. Papiery do scrapbookingu i tym razem idealnie się sprawdziły.
do jeden szafki wmontowałam umywalkę,zrobiłam półkę na przybory kuchenne.

Kupiłam piec z zestawu mebli z IKEI, ale nie podobał mi się,nie pasował tam kompletnie, a oryginalna lodówka już w ogóle. Więc jak zobaczyłam na allegro tą aukcję,stwierdziła,że ten będzie lepszy.

Musiałam mu tylko dorobić drzwiczki i teraz kuchnia wygląda tak...
cdn...5 komentarzy:

 1. Podobają mi się kafelki na podłodze. Są takie cienkie. Te co widziałam w sklepie były za grube do domku i nie kupiłam. Można wiedzieć gdzie takie kupić? Oświetlenie Twojego domku bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kupiłam w OBI,to jest mozaika szklana,ceramiczna i kamienna faktycznie są grubsze,kamienna mam na taras.Dzięki

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna kuchnia z klimatem - ze zdjęcia na zdjęcie coraz bardziej żyje :) Pisałaś, że szukasz lodówki - a nie myślałaś o przemalowaniu tej, którą masz? To czasem daje świetne efekty ;) (Niezłe uchwyty do lodówki można zrobić z elementów długopisu. Tych metalowych zaczepów - nie mam pojęcia, jak się to fachowo nazywa :D)

  OdpowiedzUsuń
 4. Amandus, dziękuję za odpowiedź. Obi nie mam w pobliżu, ale wiem już gdzie szukać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo przytulna kuchni:) Widzę, że miniaturki mosiężne są popularne jako wyposażenie małej kuchni;) Fajnie jest zobaczyć te same rzeczy jeszcze u kogoś, w innym wnętrzu:)

  OdpowiedzUsuń