sobota, 31 marca 2012

Coś innego...

Przyszła właścicielka blogowego domu skoczyła właśnie dwa lata,wiec to raczej za wcześnie by w jej rączki go oddać. Licząc na to, że "miniaturowe domki" będą w jej stylu zakupiłam jej inny prezent urodzinowy, nic twórczego, wystarczyło poskręcać i nakleić szyldy sklepowe, ale wygląda fajnie:)


Sąsiadujące ze sobą domy są własnością trzech sklepikarzy:
Piekarza:

 Kwiaciarki:
 Cukiernika:

Jednak okazuje się, iż właściciele sklepów to chyba rodzina, gdyż ich domy stanowią całość:

Środek wykończony jest bardzo estetycznie, jednak jest pusty, postanowiła sprawdzić czy oryginalne mebelki z blogowego domku będą pasowały i wydaje mi się, że jest OK.

 Łazienka:Sypialnia:
Kuchnia:

  Salon:5 komentarzy:

 1. Ilekroć widzę te sklepiki na Allegro, budzi się we mnie żądza posiadania :) Świetne są! Od razu myślę, jak by tu je przemalować/przerobić, żeby z nich stworzyć ulicę Pokątną w jakimś projekcie potterowskim. Mają potencjał. I, co też ważne, dla dzieci nadają się równie dobrze - Chad Valley ma bardzo przyzwoite produkty (mój domek też jest tej firmy). Mebelki faktycznie dobrze wpasowały się w całość - na pewno przyszłej właścicielce prezent się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że idealnie nadawałby się na ulice Pokątną;) skala jest trochę dziwna,ale zawsze można coś wymyślić, ja ten domek wygrałam na licytacji allegro,cena dużo niższa bo było uszkodzone pudełko;/wiec poluj:)może kiedyś mała M. odda mi te sklepiki za blogowy domek to wtedy też coś stworze:)

   Usuń
 2. La facciata della casa è molto simpatica.
  Ciao Faby

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam myślę, że Mała Księżniczka będzie zachwycona prezentem:-) Piękne sklepiki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hi Amandus. Congratulations you are the winner of my stove. Please email me at carmel_day at live.com.au so I can send you the prize.

  OdpowiedzUsuń